Proste i nowoczesne domy szeregowe. Smolec, spokojna, zielona okolica.

Domy Scandi położone są w Smolcu, na granicy Wrocławia. W naszej ofercie znajdują się 44 domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 98mkw z ogrodem i garażem.

Wyróżnikami domów w Smolcu jest maksymalizacja wykorzystania przestrzeni, duże ogrody i skandynawski design. Nowoczesna i prosta forma połączona z rzetelnym wykonaniem i dobrą jakością materiałów to z pewnością atuty domów Scandi. Domy szeregowe, które oddajemy do użytku posiadają nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które zwiększają komfort mieszkania.

Domy Smolec zlokalizowane są w spokojnej, zielonej okolicy położonej nieopodal Wrocławia. Dzięki dobrej komunikacji dojazd do centrum Wrocławia zajmuje niecałe 20 minut drogi.  Smolec posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę, tj. markety, sklepy lokalne, przychodnia, apteka, restauracje, przedszkola, szkoły i żłobki, PKP, hala sportowa, kort tenisowy oraz plac zabaw. Co z pewnością zapewnia codzienny duży komfort mieszkańcom domów Scandi. Scandi Domy zlokalizowane są na osiedlach, które posiadają wszystkie najpotrzebniejsze elementy infrastruktury m.in drogi wraz z kompletnym oświetleniem.

Smolec jest idealnym miejscem dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas blisko natury. Duża ilość terenów spacerowych oraz piękny las ze starodrzewiem znajduje się w pobliżu inwestycji. Jednocześnie posiadając dom w okolicy Wrocławia mieszkańcy mają szybki dostęp do wydarzeń kulturalno- sportowych organizowanych w mieście.

Scandi-Home swoje doświadczenie i styl zdobywali na norweskim rynku nieruchomości, co przełożyło się na proponowany typ nieruchomości. Do końca 2017 roku do dyspozycji zostanie oddanych zostanie 11 domów z garażami i przestronnymi ogrodami. Domy Scandi budowane są według skandynawskiej myśli architektonicznej, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość materiałów wykorzystanych do budowy domów. Wszystkie domy wykorzystują nowoczesną technologię grzewczą a dodatkowe ogrzewanie kominkowe, nada klimatu wieczorową porą. Budynki wyposażono w niezbędne media: prąd, gaz miejski, wodę i kanalizację.

 

SZEREGÓWKI SMOLEC

Zastanawiasz się co wyróżnia domy szeregowe Smolec na tle innych ofert? Poza dobrą lokalizacją łączącą kompletną infrastrukturę miejską z licznymi terenami zielonymi, zaletą domów Scandi jest wysoki standard wykończenia. Nasze szeregówki budowane są z bloczków silikatowych, która zapewniają dobrą akustykę, a podwójna ściana i styropian pomiędzy sąsiednimi domami sprawi, że każdy mieszkaniec będzie mógł cieszyć się prywatnością, ciszą i spokojem we własnym domu. Ponadto szeregówki Smolec zostały ocieplone 16 centymetrowym styropianem na ścianach zewnętrznych i 25 centymetrami wełny pomiędzy częścią mieszkalną a strychem, co zapewnia niskie koszty eksploatacji.

Przy budowie domów przyłożono szczególną uwagę na zagospodarowanie przestrzeni, dzięki czemu nasze domy szeregowe zyskały funkcjonalny układ: parter – strefa dzienna z kuchnią, którą można wydzielić do oddzielnego pomieszczenia, garderobą oraz wc, strefa nocna, gdzie znajdują się trzy sypialnie oraz przestronna łazienka z oknem. Dodatkową zaletą jest brak skosów na piętrze, który sprawia, że dom jest bardziej przestronny i daje większe możliwości aranżacji wnętrza. Niewątpliwym udogodnieniem jest dodatkowe 40 mkw powierzchni nieużytkowej – strych, który w szczycie ma wysokość 2 m., duże, nasłonecznione ogrody oraz dodatkowe i niezależne miejsce postojowe.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Scandi-Home. Osoby zainteresowane zapraszamy na prezentację wybranego domu.

 

Contact
03

Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I ODWIEDZIN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania przez podmioty powiązane z Scandi Home II sp. z o.o. sp.k. , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania usunięcia danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Scandi Home II sp. z o.o. sp.k.., 53-125 Wrocław, ul Kasztanowa 3a-5, KRS 0000670644, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania usunięcia danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Scandi Home II sp. z o.o. sp.k informacji handlowych i marketingowych dotyczących oferty Scandi Home II sp. z o.o. sp.k oraz podmiotów powiązanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art.10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2016, poz.1030, tj), w tym przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2016, poz.1489 tj) na wskazany w formularzu kontaktowym adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu.